2 kişilik oyunlar

07.02.2012 15:45

 

Oyun dünyasının gelişim süreci devam ediyor ve bu kez size aktaracaklarımız, tek kişilik oyunlardan sıkılan oyuncular için. Oyun oynamak her ne kadar eğlence ve vakit geçirmek için kullanılıyor gibi görünse de, altında yatan sebeplerden biri hırs ve kendini ispatlamaktır. Bu feyzden yola çıkarak, size iki kişilik oyunlardan bahsedeceğim.

Flash olarak iki kişilik oyunlar, tek klavyeden 2 kişiye birden oyun oynama imkanı verir.  Bu oyun iki kişilik bir yarış yada bir 2 kişilik macera oyunu olabilir.  Özellikle aynı ekrana bakarak oynanması, bazen bir biri ile rakip bazen ise aynı mücadelenin ortak bir parçası olabilinen oyunlar, son dönemlerin en çok ilgi gören oyunlarından biri oldu diyebiliriz. Artık tek başınıza oyun oynayıp, galip geldiğinizde canlı kanlı kızdırabileceğiniz bir rakibiniz olabilecek. Ve bu hazzı bilenler bunun ne kadar güzel bir duygu olduğunu iyi bilirler.

Eğer bu yazıklarımdan sonra sizde bu zevki yaşamak istiyorsanız  buraya tıklayarak => ( 2 kişilik oyunlar )  sizler için hazırlanmış 2 kişilik oyunları oynayabilirsiniz.

 

https://cizgifilmsitesi.spruz.com/pt/2-ki351ilik-oyunlar/blog.htm