Blog

oyun öncüsü www.oyunuoyna.com

13.08.2011 13:19

 

İnternet üzerinde şüphesiz aranılan herşeye ulaşmak mümkün. Fakat aranılan herşeyden ziyade insanların neleri daha çok aradığı son günlerin merak konusu.. Mesela insanlar eğlenmek için hangi kelimeleri, neden arıyor ? Neler ile eğlenebileceklerini düşünüyorlar ? 

Eğlence denince akla, komik videolar, resimler ve şüphesiz ki oyun sektörü geliyor.. Böyle bir durumda ilk ele alacağımız sektör oyun oynama siteler.. Sizler için yeni bir oyun sitesini, aramalarını ve ziyaretçilerin o siteden beklentilerini inceleyeceğiz.

Sitemiz OYUNUOYNA.COM. Sade ve göz yormayan renk tonlarıyla, sitede fazlaca vakit geçirenlerin gözlerinin zorlanmaması için ideal. Domainin etkisiyle, kategorilere subdomain bir yaklaşım getirilmiş ve bu arama motoru google için iyi bir optimizasyon yaratmış. Site yeni olmasına karşın, kategorisel aramalarda ilk 3 sayfada yer alıyor.

Sitede şuan toplam 3 bine yakın oyun var ve bu oyunların hepsi özgün açıklamalar ile açıklanmış.En çok hiti ise, webcam oyunları ve zuma oyunları kategorileri getiriyor. İlerleyen zamanlarda Park Etme Oyunu ve araba oyunları da hit getirecek gibi gözüküyor. İncelememizin sonuna geldik. Hepinize iyi eğlenceler.

https://cizgifilmsitesi.spruz.com/pt/araba-kamera-oyunu-oyna-wwwoyunuoynacom/blog.htm

kayu tuvalet eğitimi izle

05.08.2011 13:42

 

Aug 5, '11 6:25 AM
for everyone

Çizgi filmler arasında en iddialı ve en başarılı olan caillou çizgi filmi ilk olarak kanada da 1998 yılında yayımlanmıştır. 4 yaşındaki küçük bir çocuğun ailesi ve arkadaşlarıyla yaşadığı real işleyiş ile büyük dikkat çeken caillou çizgi filmi ülkemizde kayu izle adıyla popüler olmuş ve eğitici bölümleriyle de ailelerinde çocukları için tercih edebileceği çizgi filmlerinden olmuştur.

Yedi ana karakterden oluşan caillou çizgi filmini ana karakterin tabi olarak evin küçük olu kayu’dur. Akıllı ve zeki bir çocuk olan kayu izle kimi zaman çizgi filminde ailesiyle ilişkileriyle ön planda olurken kimi zaman da arkadaşları ve komşularıyla çizgi filmini devam ettiriyor. Tam olarak 110 bölümden oluşan caillou çizgi filmi ülkemizde başta olmak üzere tüm dünyada hala izlenmektedir. Ülkemizin çizgi film kanalları arasında yer alan caillou çizgi filmi yumurcak tv’de yayınlanmaktadır.

Tasarımsal olarak hep aynı olan kayu izle çizgi filminin ülkemizde var olan hayran kitlesi de küçümsenmeyecek kadar fazladır ki en büyük dikkati bu yönüyle üzerine toplamaktadır. Her yaştan çocuğun izlediği ve neredeyse bağımlı olduğu caillou çizgi filmi yayınlanmaya hala da devam edecektir.

İlk Blog

03.08.2011 13:21

Yeni blog'umuz bugün oluşturuldu. Buraya odaklanın ve sizi bilgilendirmek için çalışalım. RSS feed sayesinde, bu blogda yeni mesajları okuyabilirsiniz.