Bugs Bunny izle

Bugs Bunny, çizgi film dünyasının en sevilen ve en zeki karakterlerinden biri.. “ı-ıh Nasıl gidiyor canım” repliğini bizlere kazandırmış, 7′den 70′e izleyenler sevdiği Bugs bunny, bildiğiniz üzere artık TV kanallarında yayınlanmıyor. Ama sevimli tavşanımızı daha önce izleyen bizim gibi nesiller, hem kendileri nostalji yapıp izlemek, hem de çocuklarına, yiğenlerine izletmek için internet üzerinden bu çizgi filmi sıkça arıyor. Size bahsedeceğimiz site bu bağlamda karşımıza çıkıyor ve bugs bunny çizgi filmi izle ile bizleri eski günlere götürüyor.

 

Bugsbunnyizle.net adıyla kurulan sitede, Bugs Bunny’nin en sevilen bölümlerini bulmak mümkün olduğu gibi, Bugs Bunny oyunları da yer alıyor.

Sitenin en iyi yönlerinden biri ise, elma ile armutu karıştırmamış durumda olması. Yani, Bugs Bunny sitesine girenler Bugs Bunny hariç başka çizgi film karakterler ile karşılaşmıyor. Domain ve site tamamen hakkını veren bir zihniyet ve alt yapı ile kurulmuş. Fazla reklamlar ile site boğulmamış ve sade tasarımı ile de göz yormuyor. Eğer sizde Bugs Bunny izlemek yada izletmek isteyen çizgi filmaşıklarındansanız alt kısımda ki link sayesinde bunu ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

İzlemek için tıklayın ==>  Bugs Bunny izle 

 

https://cizgifilmsitesi.spruz.com/pt/bugs-bunny-izle/blog.htm